www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.10.09.
Hirdetés azonosító: 976083
lejárt

Szolnoki partnercégünk megbízásából keresünk mérlegképes könyvelő munkatársat.

Feladatok:

  • Napi könyvelési, kontírozási feladatok elvégzése
  • Havi-, negyed-, és éves pénzügyi kimutatások, jelentések elkészítése
  • Áfa bevallás elkészítése
  • Banki könyvelések, pénztár kezelése
  • Számviteli törvényeknek való megfelelőség biztosítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség- preferáltan pénzügyi, számviteli
  • Regisztrált, mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszerek (SAP)  ismerete előnyt jelent

  • Német vagy angol nyelvismeret előny

  •  Versenyképes jövedelem
  •  Szakmai továbbképzési lehetőségek

Fényképes önéletrajzát küldje a kecskemet@dologido.hu e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu