www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 480 napja lejárt

Feladatok

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása
  • Havi zárás, főkönyvi könyvelés elvégzése, ellenőrzése
  • Bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, beszámolók összeállítása
  • Jelentések, beadványok, kimutatások elkészítésében való részvétel
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, hatóságokkal

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelv ismerete előny

Fényképes önéletrajzzal és a bérigény feltüntetésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő