www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

  • A hirdetés 737 napja lejárt

Budapesti nagykereskedelmi cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • ÁFA és egyéb adóbevallások készítése, könyvelése és egyeztetése
  • Éves beszámoló elkészítése valamint havi és az éves zárási feladatok elvégzése
  • A cégen belüli egyeztetések lebonyolítása, ügyfelekkel való egyeztetés
  • Aktív részvétel controlling feladatokban (budget, group reporting)
  • Mérleg készítése
  • Pénztár könyvelése
  • Teljes körű könyvelés a magyar jogszabályoknak megfelelően
  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • időbeni elhatárolások, ellenőrzések
  • Számlaegyeztetések, analitikák készítése
  • Bérszámfejtés,
  • Kimutatások készítése a társaság tevékenységéről,
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Tárgyi és forgóeszközök nyilvántartása, értékcsökkenés számítása
  • Főkönyvi és folyószámla folyamatos egyeztetése
  • Könyvviteli zárás és ahhoz szükséges kimutatások és dokumentációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bevallások kezelésében való jártasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Ügyfél orientált gondolkodás
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat, könyvelési gyakorlat
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office, Excel magas szintű ismerete
  • Számviteli törvényeknek való megfelelőség biztosítása
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
  • Felelősségvállalás az elvégzett munkáért
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség
  • Elhivatottság, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség

Előnyként értékelendő:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil, hosszú távú munkahely
  • Korrekt munkabér, cafetéria

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Amennyiben érdeklődik meghirdetett pozíciónk iránt, akkor küldje el részletes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36 30 499 3261

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol