www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Szentendrei székhelyű kereskedelmi vállalat

 munkatársat keres az alábbi pozícióba

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Microsoft Office, Excel magas szintű ismerete,
  • Felelősségvállalás az elvégzett munkáért,
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség,
  • Elhivatottság, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség.

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport napi szintű könyvelési feladatainak ellátása,
  • Beérkező számlák tartalmi és formai ellenőrzése,
  • Vegyes bizonylatok könyvelése,
  • Bérszámfejtés,
  • Pénztár kezelése,
  • Kimutatások készítése a társaság tevékenységéről,
  • Aktív közreműködés a mérlegkészítésben,
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása,
  • Részvétel a tárgyi és forgóeszközök nyilvántartásában, értékcsökkenés számításában,
  • Főkönyvi és folyószámla folyamatos egyeztetése,
  • Könyvviteli zárás és ahhoz szükséges kimutatások és dokumentációk készítése,

Előnyként értékelendő:

  • Angol nyelvtudás
  • KulcsSoft vállalatirányítási szoftver ismerete

Munkavégzés helye: Szentendre

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő