www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Francia érdekeltségű, stabil háttérrel rendelkező növényvédőszerek tesztelését végző mezőgazdasági középvállalat keres csapatába

munkatársat csömöri telephelyünkre

Feladatok:

  • A vállalkozás teljeskörű könyvelési feladatainak elvégzése
  • Pénzügyi feladatok (számlázás, házipénztár kezelés) ellátása
  • Év végi zárás, mérleg, eredménykimutatás elkészítése
  • Hatóságok előtt a vállalat képviselete
  • Bérszámfejtés és Tb ügyintézés (cégünk nem TB kifizetőhely)
  • Gazdasági eseményekhez kapcsolódó nyilvántartások, jelentések készítése (angol nyelven is)

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció
  • Angol nyelv min. középhaladó ismerete (írásban van szükség a használatára)
  • 3-5 éves tapasztalat teljeskörű könyvelésben, beszámolókészítésben
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat és/vagy bérügyintéző képesítés
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Rendezett munkakörülmények, támogató légkör
  • Kompetitív fizetés + kafetéria
  • Felelősségteljes munkakör nagyfokú önállósággal

Csömöri cégünk tömegközlekedéssel (BKV) könnyen elérhető az Örs vezér térről, egyébként a munkába járást MT alapján térítjük.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol