www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 661 napja lejárt

22 éves múlttal rendelkező budapesti könyvelőiroda keres lendületes, bővülő csapatába többéves gyakorlattal és szakmai tudással rendelkező mérlegképes könyvelőt.

 MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSE

FELADATOK:

  • Több cég teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelése
  • Adatrögzítő segítők munkájának támogatása, ellenőrzése
  • Minden állami és helyi önkormányzati adóbevallás elkészítése és beküldése
  • Könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Éves beszámolók összeállítása, végső kontrollra előkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfelek nevében eljárás adóhivataloknál
  • Különféle kimutatások, riportok készítése
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Rendszeres adatszolgáltatás ügyfelek részére
  • Adószakértővel való kapcsolattartás

AZ IDEÁLIS PÁLYÁZÓ

  • Precíz, pontos és kitartó
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Stressztűrő
  • Tud rendszerben gondolkodni
  • Szakmai fejlődésre nyitott, tanulni szándékozó
  • Feladatorientált
  • Önálló, de csapatjátékos is
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Rugalmas
  • Ügyfél orientált gondolkodás jellemzi

A MUNKASZERZŐDÉS JELLEGE

  • Főállású 8 órás határozatlan idejű munkaviszony

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mailen.

Elvárás

ELVÁRÁSOK

  • Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Mérlegképes szint (nem szükséges regisztráció és oklevél)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (integrált ügyviteli rendszerek, Windows Office programcsomag)

Értékelt kvalitások

ELŐNY

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • APOLLÓ Integrált ügyviteli rendszer ismerete

  • Rugalmas

Amit nyújtunk

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Profi adószakértői és szakmai háttér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél
  • Fiatalos lendületes csapat
  • Családias munkahelyi légkör
  • Kellemes, igényes környezet
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő