www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Részben osztrák tulajdonú győri telephellyel rendelkező

cégünkhöz keresünk

Mérlegképes könyvelői

munkakörbe munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Számlázás és könyvelés
  • Megrendelések, teljesítésigazolások meglétének ellenőrzése, szükség esetén készítése
  • Partnerek pénzügyi osztályaival, könyvelővel, könyvvizsgálóval történő folyamatos kapcsolattartás, könyvvizsgáló munkájának támogatása
  • Céges dokumentumok rendszerezése
  • A könyvelés ellenőrzése és elemzése
  • Számviteli és pénzügyi kimutatások készítése
  • Tárgyi eszköz mozgások könyvelése, értékcsökkenés könyvelése
  • Adóbevallások készítése
  • Az éves zárás elkészítése, részvétel a könyvvizsgálati folyamatban
  • Az éves költségvetés, időszakos kimutatások és elemzések elkészítése
  • Bérszámfejtés, humán erőforrás és adminisztrációs feladatok
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, könyvvizsgálóval, bankokkal, ügyfelekkel
  • Napi banki tevékenységek
  • Kintlévőség-kezelés
  • Német és vagy angol középfokú nyelvtudás - kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min 3-5 éves tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész pénzügyi, számviteli, könyvelési és adózási ismeretek, jártasság a kapcsolódó törvényekben
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, MS Word)

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő