www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Külföldi és magyar ügyfelekkel foglalkozó pénzügyi és management szolgáltatást nyújtó cég keres teljes munkaidőbe budapesti irodájába

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkatársat.

Feladatok:

  • Teljeskörű számviteli és könyvelési feladatok;
  • Vevő számlák kiállítása;
  • Bérszámfejtés (nyolc főre);
  • Számviteli nyilvántartások naprakész vezetése és egyeztetése a könyveléssel;
  • Havi, negyedéves, féléves management riportok összeállítása és részvétel a konszolidált riportok készítésében;
  • Havi és negyedéves adóbevallások összeállítása, kapcsolattartás a magyar hivatalokkal;
  • A könyvelés és a pénzügyi folyamatok jogszabályoknak és a belső előírásoknak való megfeleltetése;
  • Éves beszámolók, bevallások összeállítása;
  • Részvétel az éves könyvvizsgálatban és a könyvvizsgálat előkészítésében.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Min. 3-4 év tapasztalat;
  • Alapszintű angol nyelvtudás;
  • Német, francia vagy spanyol nyelvtudás előny;
  • MS Excel stabil ismerete;
  • Proaktivitás, kiváló problémamegoldó képesség, önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Munkavégzés helye: II. kerület;

Munkavégzés ideje: hosszú távon, napi 8 órában, 8:30-17:00-ig;

Munkakezdés ideje: akár azonnal.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen a "Jelentkezés" gombra kattintva, az űrlapra töltse fel bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő