www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 830 napja lejárt

Megbízónk egy, a technológiai innováció iránt elkötlezett iparágvezető elektronikai gyártócég hazai kereskedelmi leányvállalata. Csapatukba keresünk új munkatársat

Pozícióba, aki a könyvelési vezető munkáját támogatva hozzájárulna a könyvelési folyamatok hatékonyságának növeléséhez.

Feladatok

  • A cégen belüli és külső partnerekkel történő számviteli folyamatok irányítása,
  • pénzügyi adatok/kimutatások készítése a vezetőség számára a számlázási adatok elemzése révén,
  • számlák adminisztrációja (GERP rendszerben),
    • Számlák rögzítése a könyvelés számára: főkönyvi számlák, adószámok, adóösszeg, elektronikus számlák ellenőrzése,
    • általános főkönyvi kimutatások készítése SAP ügyviteli rendszerben,
    • hó végi zárás támogatása.
    • banki kimutatások készítése, hitelkártyaügyletek támogatása,
    • megbízásokkal kapcsolatos feladatok ellátása, szerződéskötés,
    • reklámokkal kapcsolatos adó-ráfordítások kalkulálása,
    • adókockázat csökkentésének biztosítása, alkalmanként belső és külső (HQ, EHQ) jelentések készítése,
    • vagyonkezelés: számlák kezelése, tőkésítés, értékesítés, állomány-nyilvántartás,
    • a számviteli folyamatokban való állandó közreműködés,
    • rendszeres és ad-hoc jelentések készítése.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvvizsgáló végzettség,
  • 3-5 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • MS Excel használatában szerzett gyakorlat,
  • középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • precizitás, pontosság,
  • határidő-orientáltság,
  • adótanácsadói tapasztalat előnyt jelent.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatás,
  • multinacionális környezet,
  • szakmailag kiemelkedő csapat,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol