www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Szentendrei székhelyű kereskedelmi vállalat
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

  • Beérkező- és kimenő számlák kezelése, kontírozás, könyvelés
  • Elszámolások, riportok, eszközbeszámolók készítése
  • Banki könyvelések, elektronikus bankolás
  • Vevő- szállítói egyenleg egyeztetése, analitika karbantartása.
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Statisztikák, éves beszámolók, készítése
  • Havi bérszámfejtés ellátása

Követelmények:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Számlázási gyakorlat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (előnyként értékeljük)
  • Pénzügyi, számviteli szoftverek ismerete

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
    Kulturált munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem

Ideális pályázó:

  • Rugalmas, terhelhető, gyors
  • Megbízható, precíz
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye: Szentendre

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol