www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 850 napja lejárt

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális Partnerünk számára keresünk kollégát mérlegképes könyvelői állás betöltésére:

Feladatok:

  • Klasszikus könyvelési feladatok, számlák rögzítése, jóváhagyások ellenőrzése, banki és pénztári kiadások, bevételek könyvelése
  • Bejövő számlák érkeztetése (kontírozás, alaki ellenőrzés)
  • Bejövő, kimenő számlák, pénztár, vegyes könyvelés
  • A főkönyvelő támogatása a havi riportoknál
  • ÁFA bevallás, EU-, Intrastat jelentések elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítói és partner cégekkel
  • Közreműködés havi/éves zárásban, könyvvizsgálatban

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Min. 1 éves termelő vállalati könyvelési tapasztalat
  • Magabiztos MS Office, különösen Excel ismeretek
  • Együttműködési képesség
  • Előnyt jelent az angol nyelv ismeret
  • Jó kommunikációs és elemzőkészség
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Szakmai kihívások
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Halásztelek

Érdeklődni: Vizeli Zsófia Személyzeti tanácsadónál.

Tel: +36 1 8833 553

E-mail: zsofia.vizeli@ reedglobal.com

Web page: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő