www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 933 napja lejárt

HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet 1 fő részére

mérlegképes könyvelő

 munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A Hungerit Zrt. egyes leányvállalatainak teljes körű könyvelése, éves beszámolójuk összeállítása, adóbevallások elkészítése, határidőben történő benyújtása, a Hungerit Zrt. számviteli feladatainak ellátásban való részvétel.

Elvárások:

  • Számviteli felsőfokú végzettség / mérlegképes könyvelő végzettség.
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat.
  • Excel, Word, NAV nyomtatvány kitöltő, Internet informatikai ismeret.
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság.
  • Szentes és környéke lakóhely.

Előny:

  • Mérlegképes regisztráció.
  • Infosys ismeret.
  • Adótanácsadó vagy adószakértő szakképzettség.

Fényképpel ellátott  önéletrajzot  motivációs levéllel, iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatával, fizetési igény megjelölésével 2015. március 31-ig kérjük az alábbi e-mail címre eljuttatni.

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály

6600 Szentes, Attila u. 3.

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő