www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 917698

Magyar tulajdonú, nagy múltú, stabil hátterű, szolgáltatási tevékenységet végző cégcsoport számviteli csapatának erősítéséhez keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása önállóan;
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves, éves zárásokban, illetve az év végi beszámoló készítésében;
  • Adóbevallások készítése;
  • Kapcsolattartás a hivatali szervekkel és a könyvvizsgálóval;
  • Főkönyvelő munkájának segítése;
  • Elemzések, riportok készítése, statisztikai adatszolgáltatás.
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Pénzügyi, számviteli felsőfokú végzettség előnyt jelent;
  • Legalább 2 év teljes körű könyvelés területen szerzett tapasztalat elengedhetetlen;
  • Naprakész adózási, számviteli ismeretek;
  • Alapos számítógép ismeret (Excel);
  • Önálló, precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs képesség;
  • Mérlegképes regisztráció és angol nyelvtudás előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Stabil céges háttér, hosszú távú lehetőség;
  • Összetett, kihívást jelentő, felelősségteljes szakmai feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét E-mail cím megjelenítése e-mail címre.