www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 916670

Osztrák-magyar tulajdonú partnercégünk (fő profil: termelés) pénzügyi és számviteli osztályának erősítéséhez keresünk motivált, lelkes munkatársat Mérlegképes könyvelő munkakörbe.

Feladatok:
  • Beérkező és kimenő számlák ellenőrzése, kontírozása és könyvelése
  • Bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése
  • Bérszámfejtés, munkaügyi feladatok
  • Részvétel a havi és éves zárásokban
  • Analitikák és egyeztetések készítése
  • Egyéb nyilvántartáshoz kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése
Elvárások:
  • Középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 1-2 év bérszámfejtési és/vagy munkaügyi tapasztalat
  • Könyvelésben szerzett minimum 1-2 tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, munkabírás, proaktív, lendületes személyiség
Előny:
  • Felsőfokú gazdasági/ pénzügyi végzettség
  • Német aktív, középfokú nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil multinacionális vállalatnál
  • Fiatalos, lendületes csapat, jó munkahelyi légkör
  • Továbbképzési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Zala megye/ Nagykanizsa
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a nagykanizsa@prohuman e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Mérlegképes könyvelő) megjelölésével.