www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 774 napja lejárt

 Szolgáltatási és gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keres munkaerőközvetítő vállalat határozatlan idejű szerződéssel munkatársat.

Pozíció leírása:

Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése;
Pénztár kezelése, átutalások intézése, általános könyvelési feladatok elvégzése;
Analitikák, egyeztetések, kimutatások készítése;
Bankszámlakivonatok ellenőrzése, iktatása;
Bér főkönyvek egyeztetése;
Tárgyi eszközök könyvelése;
Részvétel a havi és éves zárásokban.

Követelmények:

Felsőfokú gazdasági végzettség
Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
Mérlegképes könyvelői végzettség
Min. 4 éves releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye
Helyek Tatabánya
Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség