www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 669 napja lejárt

Balmazújvárosi cég munkatársat keres, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Könyvelési bizonylatok bekérése, rendszerezése és rögzítése a könyvelésben
  • Határidők nyilvántartása adózási/számviteli szempontból
  • Havi/negyedéves/éves bevallások benyújtása, adatszolgáltatások elkészítése
  • Statisztikák készítése, benyújtása
  • A társaság működési eredményeiről, költségekről és bevételekről rendszeres kimutatások készítése.
  • A management tájékoztatása a gazdálkodás eredményeiről
  • Bérelszámolási, munkaügyi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Biztos, naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Munkaügyi és bérszámfejtői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Balmazújváros

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő