www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Külföldi tulajdonú debreceni cég keres

mérlegképes könyvelőt

Feltételek:

  • felsőfokú szakképesítés, regisztrált mérlegképes könyvelő,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat, kettős könyvvitelben jártasság,
  • felhasználói szintű Számviteli/pénzügyi szoftverismeret,
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • büntetlen előélet.

Elvárás:

  • a magyar pénzügyi- és számviteli jogszabályok naprakész ismerete;
  • bérgazdálkodási ismeretek, gyakorlat előnyt jelent,
  • a tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok,
  • rendeletek, kézikönyvek, pontos ismerete és megbízható alkalmazása,
  • vállalatirányítási rendszerben való munkavégzési tapasztalat,
  • gyártási területen szerzett pénzügyi-számviteli gyakorlat,
  • jó elemző- és megfigyelő készség,
  • a munkavégzésben maximális önállóság, rugalmasság, megbízhatóság, precizitás, felelősségvállalás, csapatmunka,
  • határozott személyiség,

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes körű könyvelési feladatok ellátása;
  • bejövő számlák, vevőszámlák, banki tételek könyvelése;
  • házi pénztár kezelése;
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése és az értékcsökkenés elszámolása;
  • havi zárások elkészítése;
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése;
  • riportok készítése;
  • hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • törvényi szabályozások,változások nyomon követése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • adóbevallások, KSH kimutatások, egyéb adatközlések teljeskörű elkészítése, határidőre való benyújtása,
  • évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés,
  • éves beszámoló elkészítése.
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő