www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Nívós, stabil hátterű főváros környéki szolgáltató cég

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkatársat keres 6 órás részmunkaidőben.

Főbb feladatok:

  • könyvelés, kontírozás ( teljeskörű, főkönyvit is beleértve),
  • mérleg és eredménykimutatás összeállítása,
  • havi zárások,
  • havi-és egyéb időszakos bevallások, kötelező adatszolgáltatások elkészítése,
  • pénzügyi előrejelzések készítése, likviditásmendzsment,
  • adatszolgáltatás az éves tervek elkészítéséhez,
  • könyvvizsgálókkal, bankkal, külsős bérszámfejtéssel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség,
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat (mérlegkészítésig bezárólag)
  • angol nyelvtudás (szakmai nyelv is, írásban és szóban egyaránt),
  • magas szintű Excel ismeret,
  • vonatkozó jogszabályi háttér naprakész ismerete,
  • határidők betartása,
  • megbízható, precíz munkavégzés,
  • csapatjátékos hozzáállás.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét) várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol