www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 876 napja lejárt

A Detki Keksz Édesipari Kft. immár 3 évtizede a hazai édesipar egyik meghatározó szereplője

A megbízható minőség és a szolíd árszínvonal miatt a "detki" sokak számára szinte fogalommá vált.
Erre az alapra építünk, hagyományos termékeink megújításával és számos igazi újdonsággal. Igyekszünk szlogenünkhöz hűek lenni, mert:

Mindenünk a keksz!”

Cégünk MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ pozíció betöltésére hirdet pályázatot

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői OKJ-s végzettség,vállalkozási szakon
  • Naprakész adójogi ismeretek
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Minimum 3 év,KKV szektorban szerzett teljes könyvelési tapasztalat
  • Kiváló logikai készség
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása
  • Adóbevallások elkészítése
  • Adójogi ismeretek fejlesztése,karbantartása
  • Törvényi szabályozások,változások nyomon követése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat(SAP rendszer)
  • TB,bérszámfejtő végzettség és gyakorlat(NEXON rendszer)
  • Jó elemző- és megfigyelő készség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés és premizálási rendszer
  • Munkába járás biztosítása Gyöngyösről, munkába járási támogatás
  • Étkezési utalvány, egészségpénztári kártya

Munkavégzés helye:

Halmajugra, Kossuth Lajos út 178.

Szakmai önéletrajzokat bizonyítvány másolatokkal együtt az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni-

Helyek Heves
Nógrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő