www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

Régió: Zala

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 903006
lejárt

Megye:    Zala megye

A pozíció leírása:    A cégcsoporthoz tartozó cégek napi könyvelési feladatainak teljes körű ellátása

Feladatkör, felelősségek:    • Tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése

• Házipénztárak kezelése

• Számlázás, projektvezetőkkel való együttműködés

• Éves beszámoló elkészítése (mérleg és eredmény-kimutatás, kiegészítő melléklet)

• Adóbevallások teljes körű elkészítése, benyújtása

• Bérszámfejtési, munkaügyi feladatok ellátása

• Projektek elszámolások elkészítése, dokumentálása, utókalkulációk

• Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Felsőfokú gazdasági végzettség

• Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség

• Számviteli törvény és adó jogszabályok naprakész ismerete

• Minimum 5 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat referenciával

• Gyártási területen szerzett pénzügyi-számviteli gyakorlat

• MS Office, RLB program ismeret

• Maximális önállóság, rugalmasság, megbízhatóság, pontosság, felelősségvállalás

• Jó problémamegoldó és együttműködési képesség

• Magas figyelem és koncentráció képesség

• Belső motiváció

• Elhivatottság

Előny:

• Német vagy angol nyelv ismerete

• Vállalatirányitási rendszerben való munkavégzési tapasztalat

A megbízó cég profilja:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő Zala megyei cégcsoport.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

• Állás egy stabil pozíciójú nagy múltú cégnél

• Versenyképes fizetés

• Folyamatos szakmai kihívások

• Szakmai fejlődés lehetősége

• Dinamikus csapat

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.