www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Külföldi tulajdonú termelő vállalat megbízásából keresünk

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása;
  • Bejövő számlák, vevőszámlák, banki tételek könyvelése;
  • Házi pénztár kezelése;
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése és az értékcsökkenés elszámolása;
  • Havi zárások elkészítése;
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése;
  • Riportok készítése;
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Számviteli területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • Adózási tapasztalat előny;
  • Erős angol nyelvismeret szóban és írásban (szükséges a napi munkavégzéshez);
  • A magyar számviteli jogszabályok naprakész ismerete;
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés;
  • Megbízhatóság, precizitás.

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Békés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol