www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 708 napja lejárt

KLIK Fejlesztési és Projektigazgatóság álláshirdetése

munkakör betöltésére

Feladatkör:

  • Klebelsberg Intézményfenntartó Központ részvételével zajló uniós finanszírozású kiemelt projekt könyvelési feladatainak ellátása;
  • Mérleg és eredménykimutatás elkészítésében való részvétel
  • Beszámoló összeállításában való közreműködés
  • Zárásban való részvétel
  • Az EU-s projektekkel kapcsolatos számlák és bizonylatok könyvelése
  • Kontírozás
  • Költségvetési egyeztetés
  • Adatszolgáltatás
  • Kapcsolattartás az Uniós projekteken dolgozó pénzügyi munkatársakkal
  • Támogató szervek folyamatba épített és/vagy rendkívüli helyszíni ellenőrzésekre történő adatszolgáltatása, dokumentációk előkészítése
  • Projektek pénzügyi kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése; kapcsolódó javaslatok előkészítése;gyors és hatékony megoldások proaktív kezelése;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat államháztartási könyvelési területen
  • Forrás SQL pénzügyi-, számviteli rendszer ismerete
  • Európai Uniós pályázatokban szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel)
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság, precíz és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kooperációs képesség

Előny:

  • Bérgazdálkodási ismeretek, gyakorlat előnyt jelent
  • Közreműködő vagy pályázatíró szerveknél szerzett tapasztalat

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.09.30-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2015.02.10.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tüntesse fel: Mérlegképes könyvelő

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő