www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 936 napja lejárt

Cégcsoportunk több mint 20 éve az informatikai piac meghatározó szereplője a közép-kelet-európai régióban. A vállalatcsoport  több országban tevékenykedik, a magyarországi leányvállalatot 10 évvel ezelőtt alapították Budapesten, amely azóta is töretlen sikerrel működik. Cégünk  disztribúcióval és oktatással foglalkozik. Munkatársat keresünk

pozícióra

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • 3-5 éves tapasztalat teljeskörű könyvelésben és pénzügyi teendők ellátásában
  • Min. erős középfokú angol nyelvtudás szaknyelvi ismeret szóban és írásban egyaránt (napi szintű nyelvhasználat)
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Könyvelőprogram ismerete, MS Navision ismeret előny
  • Célorientált, részletekre fókuszáló, jól szervezett személyiség

Feladatok:

  • A cég teljes körű könyvelésének ellátása
  • Adó és ÁFA bevallások elkészítése, intrastat jelentés összeállítása
  • KSH, MNB adatszolgáltatások teljesítése
  • Környezetvédelmi termékdíj nyilvántartása
  • Likviditás menedzsment
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal angolul
  • Pénzügyi teendők ellátása: házipénztár kezelés, banki kapcsolattartás, céges autók nyilvántartása

Amit kínálunk:

  • Széleskörű feladatkör és felelősség
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, támogató csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol