www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

munkatársat keresünk

 Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyére.

Társaságunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk számviteli és adózási területen jártas kollégát Komárom 40 kilométeres vonzáskörzetéből, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:

  • Folyamatos főkönyvi könyvvezetés kettős könyvvitelben
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések
  • Osztályvezető munkájának támogatása
  • Könyvvizsgálati munkák támogatása
  • Közreműködés zárlati és beszámoló-készítési munkálatokban

Követelmények:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész számviteli ismeretek
  • Naprakész adózási ismeretek (áfa, társasági adó, szja, helyi adók)
  • Microsoft Word és Excel magas szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább 2-3 év gyakorlat releváns munkakörben

Előnyt jelent:

  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • Tapasztalat könyvvizsgálat alá tartozó cég számviteli teendőiben
  • Angol nyelv alap szintű ismerete
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Éves jutalom
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:
Az Eurotrade Kft. központi telephelyén, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Napi 8 órás munkaidő.

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Bővebb információ a társaságról, tevékenységéről: Link megjelenítése

Körösi István
Tel.: +36 20/312 8612

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő