www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1148 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei könyvelőiroda

Mérlegképes könyvelőt

keres, határozatlan idejű munkaviszonyba.

Főbb feladatok, munkák:

  •  Munka Törvénykönyvének ismerete, naprakészség munkaügyi kérdésekben, teljes körű bérszámfejtés
  • A magyar hatályos számviteli, adózási, munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása a mindennapi munkavégzés során
  • Adóbevallások, éves beszámolók, statisztikák készítése
  • Havi, negyedéves riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmai tudás, naprakész számviteli, adózási, bérügyi ismeretek
  • Minimum 4-5 éves, teljes körű könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú számviteli/pénzügyi végzettség
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: Mérlegképes könyvelő

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő