www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1060 napja lejárt

A Bureau Veritas francia székhelyű minőség-, egészség-, biztonság- és környezetmenedzsment területén tevékenykedő nemzetközi cégcsoport, mely jelenleg több mint 140 országban, 940 irodával és több, mint 52 000 alkalmazottal rendelkezik, európai leányvállalataihoz keres mérlegképes könyvelőt.

A Bureau Veritas több európai leányvállalatainál a teljes körű könyvelési feladatok elvégzése, többek között:

  • 3 leányvállalat havi könyvelési feladatainak ellátása, amely magában foglalja: heti utalások és havi áfabevallások előkészítése, számlák feldolgozása
  • vevő és szállító számlák könyvelése, bank és pénztár könyvelése, tárgyi eszközök nyilvántartása, vevő, szállító analitika karbantartása, egyeztetések a partnerekkel és a tulajdonosokkal, mérleg számlák egyeztetése
  • kontrolling feladatok ellátása, negyedéves vállalati jelentések, havi és éves bevallások, zárások elkészítése, pénzügyi auditokra való felkészülés, azok lebonyolításában való részvétel, továbbá az anyacéggel való kapcsolattartás.
  • pénzügyi csoport támogatása, annak érdekében, hogy biztosítsa a vállalat külső és belő politikájának való megfelelést

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Tárgyalás szintű német és angol nyelvtudás, magyar anyanyelvi szint.
  • Szervezett, proaktív személyiség, képesség a rövid határidők betartására
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Önálló és csapatban történő hatékony munkavégzésre való készség
  • Magabiztos, határozott, rugalmas, gyors döntésképességgel rendelkező személyiség
  • Erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Számítógép magas szintű felhasználói ismerete

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban, szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés (fix + bónusz + egyéb havi juttatások)

Angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk „könyvelő” jeligével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol