www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 915 napja lejárt

Ipari robotok tervezésével és gyártásával foglalkozó piacvezető megbízónk részére pénzügy-könyvelés területen több éves tapasztalattal és aktív német nyelvtudással rendelkező

munkatársat keresünk.

Ügyfelünk egy nemzetközi high-tech cég, akik olyan ipari robotokat gyártanak, melyek egyszerre biztonságosak, könnyen kezelhetőek, ugyanakkor rendkívül hatékonyak is. Több, mint húsz éve rendelkeznek magyarországi székhellyel: jelenleg két telephelyükön ezer főt foglalkoztatnak, és innen irányítják több környező országbeli értékesítést és szervízelést is. Az új kollégát a cég adminisztatív területeinek székhelyére keressük, mely Pest megyében található, a belvárostól 30-40 percre.

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása SAP-ban, kapcsolattartás a Németországi központtal,
  • havi/negyedéves/éves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők, illetve zárlati könyvelések elvégzése,
  • magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és kapcsolódó bevallások elkészítésében való közreműködés,
  • adóbevallások készítésében való közreműködés,
  • részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel,
  • közreműködés eseti projektekben.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség,
  • mérlegképes végzettség (regisztrált előny)
  • minimum 3-5 év szakmai gyakorlat pénzügy-könyvelés területen,
  • aktív kommunikációképes német nyelvismeret,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • magabiztos Excel felhasználói ismeretek,
  • terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség.

További előnyt jelent:

  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvismeret.

Munkavégzés helye:

Pest megye (Népligettől közvetlen buszjárattal, kb. 30 perc)

a E-mail cím megjelenítése küldött szakmai önéletrajzzal

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő