www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

Feladatok:

  • könyvelési feladatok napi szintű ellátása;
  • bérszámfejtés, járulékbevallások készítése;
  • bevallások és mérlegek, beszámoló készítés;
  • jogszabályváltozások követése és gyakorlatban történő alkalmazása;
  • napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • mérleg készítésben szerzett tapasztalat elengedhetetlen,
  • min. 3 éves teljes körű könyvelésben szerzett releváns tapasztalat,
  • adózással kapcsolatos ismeretek,
  • jogszabályok naprakész ismerete,
  • önállóság, precizitás, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú munka,
  • kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő