www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Szabolcs megyében működő élelmiszerkereskedelmi középvállalkozás keres

mérlegképes könyvelő

munkatársat.

Feladatok:

  • teljes körű könyvelési és számviteli feladatok végzése
  • havi, negyedéves, éves zárások összeállítása
  • adóbevallások összeállítása
  • adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • kontrolling feladatok végzése
  • aktív részvétel a kereskedelmi egységek leltározásaiban
  • rendszeres riportok készítése

Elvárásaink:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • teljes körű könyvelésben szerzett minimum 5 éves alapos munkatapasztalat
  • biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • precizitás, ambíció, kitartás, határozott fellépés, felelős munkavégzés
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható, igényes munkahely
  • hosszútávú biztos háttér egy folyamatosan fejlődő kereskedelmi vállalat csapatában
  • jó kereseti lehetőség
  • szakmai fejlődési és előrejutási lehetőség

Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzot – nettó jövedelemigény megjelölésével - kérjük 2014.04.13-ig eljuttatni az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő