www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

2007 óta működő szolgáltató vállalkozás cégei könyvelésére

 Mérlegképes könyvelőt

keres

Főbb feladatok:

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása (részletes analitikus nyilvántartások vezetése), főkönyvi könyvelés, kontírozások
  • Negyedéves, éves zárások összeállítása (mérleg, eredmény-kimutatások, egyéb vezetői jelentések készítése),
  • Adóbevallások összeállítása,
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése,
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, adóhatósággal
  • Számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése;
  • Pénzügyi feladatok ellátása segédlettel.

Elvárások:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett, minimum 3 éves alapos munkatapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek.

Amit kínálunk:

  • stabil, igényes munkahely: Nyíregyházán
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó kereseti lehetőség

 Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő