www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1027 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező III. kerületi könyvelő iroda keres minimum 5 év gyakorlati tapasztalattal rendelkező, angolul beszélő mérlegképes könyvelőt.

Feladatok:

  • cégek teljes körű könyvelése önállóan, felügyelet nélkül
  • cégek teljes körű bérszámfejtése, bevallások, bejelentések elkészítése, be- és kiléptetés
  • adóbevallások (havi, éves, stb.) önálló elkészítése, benyújtása
  • havi riportok, beszámolók készítése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és angol nyelven

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Minimális képzettség:

Szakmai felsőfokú végzettség

Kizárólag fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, valamint motivációs levelet várunk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő