www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1296 napja lejárt

1997 óta működő szolgáltató vállalkozás projekt cégei könyvelésére

Mérlegképes könyvelőt

keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása (részletes analitikus nyilvántartások vezetése), főkönyvi könyvelés, kontírozások
  • Negyedéves, éves zárások összeállítása (mérleg, eredmény-kimutatások, egyéb vezetői jelentések készítése),
  • Adóbevallások összeállítása,
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése,
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal.
  • Számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése; kapcsolattartás a szállítókkal, szállítói folyószámlák egyeztetése.
  • Pénzügyi feladatok ellátása segédlettel.
  • A főkönyvelő munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett, minimum 3 éves alapos munkatapasztalat Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Könyvelő irodában szerzett tapasztalat.
  • RLB ügyviteli rendszer alapos ismerete.
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • stabil, igényes munkahely: Budapest, II. kerület
  • hosszú távú munkalehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk 2014.03.20-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő