www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1385 napja lejárt

A Bureau Veritas francia székhelyű minőség-, egészség-, biztonság- és környezetmenedzsment területén tevékenykedő nemzetközi cégcsoport, mely jelenleg több mint 140 országban, 940 irodával és több, mint 52 000 alkalmazottal rendelkezik mérlegképes könyvelőt keres.

Feladatok: vevő és szállító számlák könyvelése, bank és pénztár könyvelése, tárgyi eszközök nyilvántartása, adóbevallások készítése, statisztikák és jelentések készítése, vevő, szállító analitika karbantartása, egyeztetések a partnerekkel, mérleg számlák egyeztetése, kontrolling feladatok ellátása, havi és éves bevallások, zárások elkészítése, pénzügyi auditokra való felkészülés, azok lebonyolításában való részvétel, továbbá az anyacéggel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Tárgyalás szintű német és angol nyelvtudás, magyar anyanyelvi szint.
  • Nemzetközi cégnél könyvelői munkakörben eltöltött legalább 2-3 éves gyakorlat,
  • Megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Önálló és csapatban történő hatékony munkavégzésre való készség
  • Rugalmasság
  • Motivált személyiség
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Számítógép magas szintű felhasználói ismerete

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban, szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés (fix + bónusz + egyéb havi juttatások)

Angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk „könyvelő” jeligével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő