www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1351 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytat Tatabányán.  Részükre keresünk a következő pozícióba munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása egy közel 100 fős gyártó vállalatnál, többek között:
A cég adóbevallásainak elkészítése (Áfa, járulék, egyéb),
Bér főkönyvek egyeztetése,
Statisztikai és MNB jelentések,
Közreműködés a havi és az éves zárásban,
Kapcsolattartás az adóhivatallal és a hatóságokkal + könyvvizsgálóval,
Új könyvelési rendszer bevezetésében aktív részvétel.

Követelmények:

Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
Gyártó cég könyvelésében szerzett tapasztalat
Saját gépjármű (bejárás miatt)

Munkavégzés helye:

Tatabánya
Helyek Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség -