www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 729551

Feladatok:
  • könyvelési feladatok napi szintű ellátása;
  • bérszámfejtés, járulékbevallások készítése;
  • bevallások és mérlegek, beszámoló készítés;
  • jogszabályváltozások követése és gyakorlatban történő alkalmazása;
  • napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel.
Elvárások:
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • mérleg készítésben szerzett tapasztalat elengedhetetlen,
  • min. 3 éves teljes körű könyvelésben szerzett releváns tapasztalat,
  • adózással kapcsolatos ismeretek,
  • jogszabályok naprakész ismerete,
  • önállóság, precizitás, rugalmasság
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú munka,
  • kellemes munkahelyi légkör
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.
Referencia szám: MKO