www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1267 napja lejárt

Szektorában piacvezető partnerünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Székhely:
Budapest, XI. kerület

Feladatkörök:

  • az eszközkezelési és beszerzési folyamatok és az azokat kiszolgáló rendszerek fejlesztésében való aktív részvétel, a szükséges fejlesztési lépések megfogalmazása
  • a bizonylati fegyelem betartása és betartatása
  • a vonatkozó törvényi változások hatásainak a folyamatokba történő beillesztése
  • beszerzési megrendelésekhez tartozó és az ezektől független számlák könyvelése a belső számviteli rendnek megfelelően
  • kapcsolattartás a szállítókkal
  • költségkönyvelések, ráfordítások kezelése, ellenőrzése
  • külföldi fióktelepek könyvelőivel való kapcsolattartás
  • együttműködés egyéb pénzügyi csoportokkal a minél magasabb szintű szolgáltatás eléréséért
  • a terület folyamatos szakmai fejlődésében való részvétel

Elvárások:

  • 5 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • bejegyzett mérlegképes könyvelői végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • SAP rendszer működésében szerzett tapasztalat
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Hosszútávon biztos munkalehetőség
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet a XI. kerületben
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Csomagoló-raktáros

Trenkwalder Kft

Villamosipari termékeket gyártó partnerünk szám...
Bács-Kiskun

Betanított munka

 Szolnoki fém-ipari vállalat megbízható munkahe...
Jász-Nagykun-Szolnok

Folyamatfejlesztő

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A termelés hatékonyságát előseg...
Bicske, Budaörs, Tatabánya