www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

  • Company_icon TTL Kft.
  • Location_icon IX. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

A TTL Kereskedelmi Kft. központjába

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a cég teljes körű könyvelési feladatainak elvégzése
  • beszámolók elkészítése az általános magyar számviteli szabályok szerint
  • adó- és járulékbevallások, KSH és egyéb adatközlések elkészítése és beadása
  • bér- és létszámgazdálkodással kapcsolatos feladatok elvégzése (bérszámfejtés és 08 bevallás nem tartozik a feladatok közé)
  • forgalmi és jövedelmezőségi kimutatások készítése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, szállítópartnerekkel, szolgáltatókkal

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • jó számítástechnikai ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • német nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Soroksári út

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • kihívásokkal teli munkakör

Fényképes, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, szakmai végzettséget igazoló okiratok másolatával a lenti e-mail címen lehet.

Helyek IX. kerület
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német