www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon XIV. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Budapesti cég tapasztalt munkatársat keres

teljes munkaidőben kihelyezett munkakörben az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Adóbevallások, KSH kimutatások, egyéb adatközlések elkészítése
  • Évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés
  • Éves beszámoló elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

MIT KÉRÜNK?

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vállalkozási szakon.
  • Legalább 3 év könyvelőirodai tapasztalat
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság

ELŐNYT JELENT:

  • Navision program ismerete és ebben szerzett gyakorlat

MIT KÍNÁLUNK LEENDŐ KOLLÉGÁNKNAK?

  • Családias munkahelyi légkört
  • Szakmai fejlődést, képzéseken való részvételt

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek XIV. kerület
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű