www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

munkatársat keres miskolci központjába

Feladatok:

  • számviteli nyilvántartások, a főkönyvi és analitikus könyvelés adatainak ellenőrzése, egyeztetése,
  • önköltségszámítás, utókalkuláció, költségfelosztás vizsgálata,
  • a Társaság adózással összefüggő feladatainak teljeskörű ellátása (áfa, társasági adó, helyi adók, stb.),
  • éves beszámoló összeállítása,
  • rendszeres és eseti statisztikai, hatósági adatszolgáltatások teljesítése,
  • együttműködés a főkönyvelővel és a kontrollerrel,
  • részvétel a könyvvizsgálatban, hatósági ellenőrzésekben, közreműködés a belső szabályzatok aktualizálásában

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • min. 3 év releváns számviteli és / vagy kontrolling területen szerzett munkatapasztalat
  • átfogó, naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • megbízhatóság,
  • precíz, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • magas szintű excel ismeret

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • beszámoló összeállításában szerzett jártasság

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével a Jelentkezés gombra kattintva vagy a lenti e-mail címre kérjük leadni 2017. december 10-ig.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű