www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó

Mérlegképes könyvelőt

keresünk belvárosi könyvelőirodánkba

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása a rögzítéstől a mérlegig
  • Havi jelentések, éves és évközi beszámolók, adóbevallások elkészítése
  • Statisztikai adatszolgáltatások teljesítése
  • Adófolyószámla egyeztetése, ellenőrzése
  • Analitikus egyeztetések
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész számviteli, könyvelési és adózási ismeretek
  • Legalább 5 év könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

Előny:

  • Adótanácsadói és tb-ügyintézői képzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével várunk.

Helyek VI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű