www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 3 napja lejárt

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

munkatársat keres miskolci központjába

Feladatok:

  • számviteli nyilvántartások, a főkönyvi és analitikus könyvelés adatainak ellenőrzése, egyeztetése, zárási munkák felügyelete
  • kontírozás (vegyes bizonylatok)
  • önköltségszámítás, utókalkuláció, költségfelosztás vizsgálata
  • éves beszámoló összeállítása
  • társasági adóbevallás készítése
  • statisztikai, hatósági adatszolgáltatások teljesítése
  • együttműködés a főkönyvelővel és a kontrollerrel
  • részvétel a könyvvizsgálatban, hatósági ellenőrzésekben, közreműködés a belső szabályzatok aktualizálásában

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 3 év releváns számviteli területen szerzett munkatapasztalat
  • átfogó, naprakész számviteli törvény és a kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • megbízhatóság
  • precíz, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • magasfokú excel ismeret

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • beszámoló összeállításában szerzett jártasság

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével a lenti  e-mail címre kérjük leadni 2017. november 21-ig.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű