www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Company_icon Z Elektronika Kft.
  • Location_icon Pécs, Baranya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Dinamikusan fejlődő pécsi elektronikai fejlesztő-gyártó vállalat keres

Mérlegképes könyvelőt

rész vagy teljes foglalkoztatás/munkaviszony/ keretében

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés, évközi és év végi bevallások, beszámolók önálló elkészítése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése, ellenőrzése
  • Statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Havi jelentések, éves és évközi beszámolók
  • Kapcsolattartás hatóságokkal
  • Bérszámfejtés,munkaügyi feladatok ellátása
  • Dolgozók ki- és bejelentése
  • Egyéb pénzügyi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség vállalkozási szakon
  • Naprakész számviteli, könyvelési és adózási ismeretek
  • Legalább 5 éves - ideális esetben termelő vállalatnál szerzett - önálló könyvelői tapasztalat
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Európai uniós projektek elszámolásában való jártasság
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkahelyi légkör és kellemes munkakörnyezet
  • Teljes vagy akár részmunkaidős munkaviszony
Helyek Pécs
Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű