www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

  • Company_icon Konto-Roll Management Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Budapesti, XIII. kerületi könyvelőiroda keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Alap- és magasabb szintű könyvelői feladatok ellátása
  • Gazdasági események rögzítése
  • Folyószámla és egyéb egyeztetések
  • Napi adminisztratív munkafolyamatok elvégzése
  • Beszámolók, adóbevallások készítése
  • Adóhivatallal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Ügyviteli, adminisztrációs, szervezési feladatok ellátása
  • Pénzügyi adminisztráció

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Különösen az egyszeres, valamint a kettős könyvvitelben való jártasság
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Könyvelésben szerzett minimum 3 év gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kiváló stressztűrő-képesség
  • Előnyt jelent a TB ügyintézői gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: teljes

Munkába állás kezdete: azonnal

Fizetés: fizetési igény megjelölése után megegyezés szerint

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek XIII. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű