www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Mérlegképes könyvelőt keresünk

Feladatok:

Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása

Tárgyi eszköz analitika karbantartása, vezetése, könyvelése

Havi/negyedéves/éves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők illetve zárlati könyvelések elvégzése

Magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és kapcsolódó bevallások elkészítése

Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában, adórevíziókon való részvétel

Kapcsolattartás a bécsi központtal

Szoros együttműködés a társosztályokkal

Kötelező statisztikai jelentések elkészítésében való részvétel.

Utalások készítése

Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése, archív rendszer karbantartása

Elvárások:

Min. középfokú végzettség és mérlegképes könyvelői végzettséggel

Folyékony német nyelvismeret mind szóban, mind írásban

Minimum 3 év könyvelési munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Biztos felhasználói tudás Excel, Word

Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség

További idegen nyelvek ismerete előnyt jelent

Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Déli pályaudvar közelében
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Versenyképes bérezés

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!