www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 8 napja lejárt

A Puerta Nánás Kft 2011. Hajdúnánási központú dinamikusan fejlődő középvállalat.  A cég fő tevékenysége élelmiszer jellegű bolti vegyes kiskereskedelem, emellett a mezőgazdasági szektorban is elsősorban intenzív kertészet területén tevékenykedik. A vállalat hosszú távú célja, hogy innovatív eszközök és anyagok felhasználásával, a kereskedelmi ágazat mellett, mezőgazdasági termelésben is magas minőséget képviselő vállalkozás jöjjön létre, melyhez a kutatás-, fejlesztési beruházások nagyban hozzájárulnak.

Amennyiben szívesen lenne a folyamatos kihívásokat kereső csapatunk tagja Hajdúnánáson, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • Teljes körű főkönyvi könyvelés analitikus nyilvántartások vezetése.
  • Adóbevallások határidőre történő elkészítése év végi zárási feladatok ellátása beszámolók összeállítása.
  • Jelentések elkészítése és beküldése.
  • Cégképviselet a hatóságok előtt.
  • Különféle belső pénzügyi nyilvántartások készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Több mint 3 éves mérlegképes regisztráció.
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata.
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat.
  • Számviteli és adózási szabályok, jogszabályok ismerete.
  • Megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség.
  • Pozitív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Szakmai fejlődés
  • További karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Hajdúnánás

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben a fentiek alapján úgy érzi, megfelel a pályázatra, szakmai önéletrajzával jelentkezzen az alábbi email címre.
Helyek Hajdúnánás
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű