www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • Az álláshirdetés 8 napja lett aktiválva

Önállóan dolgozni tudó

mérlegképes könyvelőt

keresünk könyvelői munkakör betöltésére belvárosi, exkluzív, családias könyvelő irodánkba

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása rögzítéstől a mérlegig
  • Naprakész számviteli, könyvelései és adózási ismeretek
  • Havi jelentések, éves és évközi beszámolók, adóbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

  • Regisztrált Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli és könyvelési szabályzatok naprakész ismerete
  • Adótanácsadói és tb-ügyintézői képzettség előny
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább 5 év könyvelő irodában szerzett tapasztalat
  • Windows Office, Excel és NAV felület gyakorlott felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Jelentkezni:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzzal, bruttó  fizetési igény megjelölésével várjuk jelentkezését.

Helyek Budapest
Pest
VI. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adótanácsadó, Könyvelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő