www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 179 napja lejárt

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatának bővítéséhez keres:

 MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT

Feladatok:

  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése;
  • Pénzforgalom működtetése;
  • Bejövő számlák könyvelése;
  • Zárási feladatokban való aktív részvétel;
  • Pénzügyi jelentések készítése;
  • Aktív részvétel a gazdasági folyamatok szabályozásnak megfelelő működtetésében, illetve azok kialakításában.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Rendkívüli pontosság
  • Erős excel ismeret (teszt formájában vizsgáljuk)
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Magas szintű szakmai támogatásra való hajlandóság
  • Ügyfélközpontú kommunikáció
  • Hatékony közreműködés az osztály többi munkatársával

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő