www.cvonline.hu

Mérlegképes Könyvelő

  • A hirdetés 276 napja lejárt

munkatársat keresünk 8 órában

Feladatok

  • Cégek Teljes körű könyvelése a magyar jogszabályoknak megfelelően
  • Bejövő-Kimenő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • Pénztár könyvelése
  • Mérlegkészítés
  • Adóbevallások elkészítése a határidők betartásával
  • Számlaegyeztetések, analitikák készítése
  • Adózási szabályok, vállalkozói számviteli változások nyomonkövetése

Elvárások

  • Regisztrált Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felsőfokú közgazdasági és pénzügyi végzettség
  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Törvények és irányadó jogszabályok alapos ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Bérszámfejtési ismeret előny
  • RLB program ismerete előny
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Barátságos kollégák, családias munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület

Kapcsolattartó: az alábbi email címen, erre szeretnénk kérni a jelentkezőket.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő