www.cvonline.hu

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 268 napja lejárt

JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Szegedi székhelyű villamos munkavédelmi, valamint egyéni védőeszközök forgalmazásával foglalkozó cég mérlegképes könyvelőt keres!

FELADATOK:

  • A magyar hatályos számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása a mindennapi munkavégzés során
  • 2 cég teljes körű könyvelésének támogatása
  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Számlák ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése, kontírozása, könyvelése
  • Házi pénztár könyvelése
  • Banki bizonylatok könyvelése
  • Főkönyvi vegyes könyvelés
  • Egyenleg egyeztetések
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Adóbevallások, statisztikák, éves beszámolók, készítése
  • Havi bérszámfejtés ellátása
  • Időszakos NAV, OEP, KSH, egyéb riportok készítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • PM regisztráció
  • 1 - 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Céges ügyfeleknek való önálló könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli szoftverek ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Szakmailag magabiztos személyiség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes angol, és/vagy német nyelvtudás
  • Csapatszellem

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • SAP BUSINESS ONE ügyviteli program ismerete
  • REAL-SOFT 2000 ügyviteli program ismerete
  • REMEK BÉRSZÁMFEJTÉSI RENDSZER ügyviteli program ismerete
  • Egyéb nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttérrel rendelkező cég, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el a lenti e-mail címre!

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "mérlegképes könyvelő" pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016.12.31.

Helyek Szeged
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német