www.cvonline.hu

Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 151 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, szakmailag jól felkészült könyvelő- és tanácsadó iroda fiatalos csapatába, keresünk

Senior könyvelő munkatársat

Ha szereted a kihívásokat, önállóan dolgozni, de mégis egy szakmailag jól felkészült csapathoz tartozni, ahol családias környezet fogad, akkor megtaláltad a Te jövőbeni munkahelyed, várjuk jelentkezésedet.

Főbb feladatok, munkák:

  • állami adóhatóságok részére történő adóbevallások elkészítése, határidőre történő benyújtása (Áfa, SZJA, TAO, IPA, Környezetvédelmi termékdíj, NÉBIH, EKAER)
  • az elszámolandó adó összegének meghatározása
  • az adóhatóságok részére történő adó bejelentkezések, változás bejelentő lapok elkészítése és benyújtása
  • adófolyószámla egyeztetések
  • folyószámla könyvelés
  • főkönyvi tételek könyvelése
  • főkönyvi szintű egyeztetések, a rendezésből adódó különbözetek könyvelése
  • éves és évközi adatszolgáltatások elkészítése
  • negyedéves, éves beszámolók elkészítése
  • aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség (felsőfokú számviteli végzettség előny)
  • Legalább 5 éves releváns leinformálható hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Számvitel-, adó-, és gazdasági jogszabályok naprakész ismerete
  • Alapos, pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Céges telefon, céges laptop, akár céges autó
  • szakmai képzések

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület, Duna ház Iroda

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal , fizetési igény illetve munkakezdés megjelölésével, (e-mailben) az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő